PROVOZNÍ DOBA

Út-So: 11:00 - 20:00 hod.

Státní svátky: zavřeno

 

ADRESA

Na Bělohorské pláni 184/9
163 00 Praha 6 Řepy - Bílá Hora
(u nás vždy zaparkujete)

Vítáme Vás v naší pizzerii, které jsme dali název podle jejího umístění na Bílé Hoře v městské části Praha 17 - Řepy. Provoz byl zahájen 10. února 2016 a slouží jako restaurace tzv. take-away, tedy jídlo s sebou a na dovoz. Jako místní podnik oslovujeme především obyvatele Prahy-Řep, Malého Břevnova, Ruzyně, Dědiny, Stodůlek, Zličína, Motola, příp. dalších nejbližších městských částí.

Od samého začátku jsme si jako náš hlavní cíl vytkli připravovat pizzu a další pokrmy výhradně z tak kvalitních surovin a věnovat jim jen takovou péči, jakou si sami při stravování přejeme a vyhledáváme. Sýry a uzeniny vybíráme pouze u dovozců z Itálie, stejně tak i těstoviny. Výběru ostatních surovin pak při nákupu věnujeme nemenší péči a vždy se snažíme o jejich maximální čerstvost a kvalitu. Jsme přesvědčeni, že investice do skutečně kvalitních surovin má pro úspěch u našich zákazníků mnohem větší smysl a význam, než "investice" do "x-té pizzy zdarma", různých bodíků, nálepek, akcí apod. Prostě Vám raději místo bodíků připravíme dobré a kvalitní jídlo, protože věříme, že právě to si vy, naši zákazníci, zasloužíte více.

A kdo vlastně pro Vás pizzu peče a další jídla připravuje? Jsou to majitelé podniku Nebojša a Lucie Vujićovi. Nebojša pochází z bývalé Jugoslávie a do Prahy s bratrem přijel v roce 1999. Ačkoli není vyučený v oboru gastronomie, využil možnosti naučit se pizzařskému řemeslu, kdy dlouhodobě pracoval a získával zkušenosti ve významných pizzeriích v centru Prahy. Po 15 letech bohaté praxe si tedy konečně otevřel vlastní malou pizzerii zde, na krásném místě Bílá Hora, aby zde své zkušenosti zúročil a nechal místním obyvatelům ochutnat ze svého umění. 

Manželka Lucie je na Bílé Hoře rodačkou a této výhody plně užívá při co možná nejrychlejším doručování pizzy do domovů a zaměstnání našich zákazníků. Původně "kancelářská myš" je ale zároveň fanynkou italské kuchyně a proto jí nedělalo větší problém přesměrovat svou energii do kuchyně, úspěšně absolvovat kurz přípravy těstovin v Pražském kulinářském institutu a ve spolupráci s Nebojšou vychytat receptury všech ostatních jídel v pizzerii. Samozřejmě na zdokonalování se nepřestává pracovat nikdy. 

Milí zákazníci, velmi nás těší, že se náš prostý záměr připravovat především kvalitní jídlo, setkává od prvního dne otevření s vaším zájmem a úspěchem. Taktéž Vaše častá slova podpory a přání vytrvat ve směru, který jsme si určili, jsou pro nás základním hnacím motorem, i když jsem si vědomi, že není v lidských silách zavděčit se úplně každému.

Děkujeme, Nebojša + Lucie.

 

Pro více informací volejte na tel.: (420) 775 552 256.

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Staňte se naším fanouškem na Facebook.com

Copyright © 2020-2024 Pizza Bílá Hora  |  » Cookies  |  WebDesign: Jan Weisgerber